м. Київ, вул. Деміївська, 13

+38 099 10 2020 7
+38 097 850 8506       +38 063 70 10 719
http://www.mini-otel.com/wp-content/uploads/2017/03/Hotelis.jpg
http://www.mini-otel.com/wp-content/uploads/2017/03/Slide4.jpg
http://www.mini-otel.com/wp-content/uploads/2017/03/Slide3.jpg
http://www.mini-otel.com/wp-content/uploads/2017/03/Slide2.jpg
http://www.mini-otel.com/wp-content/uploads/2017/03/Slide1.jpg

Інформація про номери за посиланням: http://www.mini-otel.com/home/

БРОНЮВАННЯ

Першочергове право на розміщення у готелі отримують особи, що забронювали номер, інші гості розміщуються за наявності вільних номерів.
Бронювання номера здійснюється по телефону. Гарантоване бронювання можливо тільки при оплаті за першу добу проживання. При відміні бронювання більш ніж за 2 доби до дати заїзду, передоплата підлягає поверненню у повному обсязі.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

З 22:00 до 8:00 години ранку у приміщенні міні-готелю необхідно зберігати тишу і уникати дій, що можуть завадити відпочинку інших мешканців: вмикати на велику гучність телевізори, уникати гучних розмов тощо. Куріння у номерах та на всій території готелю суворо ЗАБОРОНЕНЕ з метою пожежної безпеки і з шанобливого ставлення до людей, що заїжджають після Вас. Місця для куріння знаходяться на балконі загального користування, де встановлені попільнички.

ІНШЕ

При розміщенні дітей на наявних ліжках, проживання їм надається безкоштовно. Адміністрація міні-готелю не несе відповідальність за збереження документів, грошей, коштовних речей, залишених у номері. Адміністратор має право відмовити у проживанні гостям, що не мають при собі паспорта або документу, що його замінює;
гостям, що знаходиться у стані сильного алкогольного сп’яніння та під дією інших психотропних засобів;
за відсутності плати за номер у необхідній сумі, а також, якщо гість відмовляється дотримуватися встановлених правил проживання.
Персонал нашого готелю зробить усе, аби ваш відпочинок був комфортнішим і залишив чудові спогади про наше місто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *